Fundator

zumbi cycles foundation founder

Fundator

„Chodzi o jazdę”
NASZA PASJA
Pasja do MTB stanowi o przewadze w kontaktach z innymi ludźmi oraz pozwala docierać do osób, które dotychczas nie widziały dla siebie szansy w tej dziedzinie sportu.
FUNDATOR
Kacper Krakowiak, jest nie tylko CEO, ale przede wszystkim wizjonerem i kreatorem marki Zumbi Cycles. Mówi o górach jako azylu i centralnym punkcie jazdy na rowerze. W pracy, na treningu czy w podróży, Kacper nie znosi marnować czasu. Jego ulubione powiedzenie to „teraz”. Pasjonują go wyprawy mtb i swobodna jazda na nartach. Od 14 lat jeździ na rowerach i zmieniał je, aż nie trafił na swój ulubiony, ponadczasowy model mieszczący się w filozofii prostoty i solidności.
Podjął decyzję o stworzeniu Fundacji, aby zrzeszać środowisko rowerowe wokół wspólnych idei i sprawić, aby mocniejsi w sporcie pomagali słabszym, a radość z jazdy i osiągane efekty były na identycznym poziomie.
SPONSOR FUNDACJI
Zumbi Cycles, jest rowerowym Brandem obecnym na rynku od 18 lat. Specjalizuje się w produkcji rowerów dla górskich odmianach kolarstwa. (Downhill, Freeride, Enduro, All Mountain, Trail, XC, Trial, 4X, E-bike. Ramy rowerowe są projektowane i wytwarzane w Polsce. Rowery są budowane od podstaw w polskiej fabryce. Riderzy na Zumbi, wielokrotnie zdobywali mistrzostwa. Ponadczasowy design rowerów i jakość wykonania, gwarantują utrzymanie wysokiej wartości produktu i jego dożywotniej trwałości. Obecnie marka poszerza swoją ofertę o weekendowe rowery z nowoczesnym designem, na których użytkownicy z dumą poruszają się w mieście i po górskich szlakach.

Napisz do nas

Zumbi Cycles
Foundation