Zawody rowerowe

Zawody rowerowe

Zawody rowerowe

Zawody Enduro MTB Series zyskuje co raz większą popularność jako polska liga enduro.

Zawody Enduro

Zawody rowerowe rozgrywają się w formule „on-sight”, a więc zawodnicy nie znają trasy przed ich rozpoczęciem. Dzięki temu liczą się rzeczywiste umiejętności startujących, jak kondycja, technika jazdy, czy refleks. Przede wszystkim jednak, za każdym razem są nowym, pełnym emocji, wyzwaniem.

Zawody DH

Local Series of Downhill to taka polska mini-liga downhillowa, której zawody downhill są organizowane niezależnie od Polskiego Związku Kolarstwa. Wieloletnia tradycja oraz wyjątkowo swobodna i zwariowana atmosfera przyciąga zawodników z Polski, ale także Czech czy Słowacji. W 2020 roku zawody miały odbyć się w Ustroniu, Sihelne i Brennej, a ich wyniki stworzyć klasyfikację generalną LSD.

Zawody rowerowe – puchar Polski i Divers night of the jumps

Edycja Pucharu Polski oraz Mistrzostwa Polski w downhillu na dobre zadomowiły się w Wiśle. Diverse Downhill Contest, zawody oceniane bardzo wysoko przez międzynarodową unię kolarską, odbywają na się wymagającej technicznej trasie na zboczach góry Stożek . Kameralna stacja narciarska na czas zawodów zamienia się w plenerową imprezę miłośników kolarstwa.