Rowery górskie

Rowery górskie

Rowery górskie / all mountain

– czy to najbardziej uniwersalne rowery?

Hasło all mountain wygląda jak wyzwanie i obietnica. Wyzwanie, bo góry zawsze są sprawdzianem siły, wytrwałości i kondycji. Jednocześnie są też obietnicą, że w ich otoczeniu dostaniemy wszystko, czego brakuje na co dzień w mieście: tlen, kontakt z naturą i… przygody napędzane adrenaliną.
Od sprawnego zdobywania podjazdów, kontroli przy skrętach aż po pewne pokonywanie nierówności terenu –każdy z elementów jazdy jest równie ważny w pełnym wzniesień terenie. I walka z każdym z nich dostarcza innego rodzaju satysfakcji i emocji. Ty decydujesz, na co masz dziś ochotę.

Najlepsze rowery górskie all mountain to złoty środek dla osoby szukającej uniwersalnej i wygodnej maszyny, z którą można spędzić wiele godzin jazdy. Koła 27,5 lub 29 cali świetnie radzą sobie z każdą „nawierzchnią”. Rama all mountain posiada amortyzator o skoku od 120 do 140mm, sprawdzi się na leśnych zjazdach, a jednocześnie nie obciąża roweru. Uniwersalność rowerów górskich all mountain to także jedenastorzędowa kaseta. W konfiguracji- kaseta: 11-42 oraz 30 zębów przy korbie, dostosujemy tempo podjazdu do swoich możliwości i podkręcimy prędkość podczas zjazdu. Wysokość sztycy regulowana z poziomu manetki, to także rozwiązanie, które jeśli choć raz wypróbujesz, pokochasz na zawsze. Dzięki niemu, na bieżąco możesz dostosowywać się do warunków jazdy- podwyższając siodełko, by wykorzystać całą siłę pedałowania podczas podjazdu oraz obniżając, żeby przybrać agresywną pozycję podczas jazdy stromymi ścieżkami.

Rower górski all mountain to wszechstronna maszyna, która zgra się z Twoimi potrzebami- czy to agresywnego atakowania zjazdów, czy też wielogodzinnej wyprawy w nieznane. To jeden rower, który łączy w sobie najlepsze cechy zjazdówek i rowerów mtb. Aby jeszcze lepiej dopasować się do Twoich potrzeb, zarówno estetycznych jak i praktycznych, Polscy producenci wykonuje ramy allmountain na zamówienie, dopasowane do konkretnych wymiarów ciała i customowe malowanie. Sprawdź, jak bardzo Twój może być rower górski!

Rowery górskie męskie

Rowery górskie damskie

Rowery górskie tanie i drogie

Rowery górskie z pełną amortyzacją