Rower trail

Rower trail

Rower trail

Kiedy priorytetem staje się przemierzanie kolejnych miejsc, a zjazd z trasy nie jest problemem lecz celem, wtedy zaczyna się zabawa

Rower trail full

Kiedy priorytetem staje się przemierzanie kolejnych miejsc, a zjazd z trasy nie jest problemem lecz celem, wtedy zaczyna się zabawa. Nie zawsze trzeba się ścigać z innymi, by czerpać satysfakcję z jazdy. Czasem kilometry wykręcone dla samego siebie dają największą radość. Czasem natomiast kilka godzin w bike parku nastroi pozytywnie na kolejne dni.

Ścieżka wiodąca wzgórzami, z których rozciąga się widok na okoliczne tereny, albo szlak na skraju lasu wznoszący się co raz wyżej i wyżej, zakończony szalonym zjazdem wśród drzew, długie wycieczki po górskim, leśnym i każdym innym terenie, podczas których wyznaczamy też własne drogi – do tego właśnie została stworzona ta maszyna. Wszechstronny rower trail full to idealny wybór dla osoby, która w rowerze widzi przygodę. A że najlepsze wspomnienia to te najbardziej różnorodne, to warto odwiedzić z nim także ulubione bike parki czy przygotowane trasy zjazdowe.

Rower trail, zwany ścieżkowcem, poradzi sobie wszędzie, będąc jednocześnie lżejszym od maszyn do ostrego enduro i łatwiejszym do kontrolowania przy dużej prędkości w nierównym terenie, niż typowe maratońskie mtb. Ramy trail najczęściej posiadają pełną amortyzację, jednak wielkość skoku mieści się w granicach 130-150mm. Żeby było jeszcze sensowniej ramy trail  zostały wyposażone w system regulacji skoku zawieszenia FPS. Dzięki czemu cała energia pedałowania zostaje przekazana na napędzanie roweru, a zawieszenie pracuje także podczas hamowania. Koła 29 cali także współpracują przy utrzymaniu prędkości i pomagają w walce z nierównościami terenu. Dzięki wewnętrznemu prowadzeniu przewodów, możesz być spokojny, że żadna linka nie zaczepi się o wystającą gałąź. No i +50 punktów do estetyki, co też nie jest bez znaczenia. Tego typu rowery występują również w wersji damskiej. które powstają na podstawie szczegółowych badań i testów, tak więc nowy komfort jazdy powinny odczuć zarówno doświadczone jak i początkujące riderki.

Planujecie wykorzystać sezon na rowerowe wyprawy, ale nie jesteście jeszcze pewni czy zapuścić się w bieszczadzką dzicz, czy wyskoczyć do oswojonej Srebrnej Góry? Zróbcie jedno i drugie! Rower trail będzie Waszym partnerem w każdej z tych sytuacji.