Kierownica rowerowa

Kierownica rowerowa

Kierownica rowerowa to więcej niż zwykły komponent

Kierownica rowerowa to coś więcej niż tylko komponent. Przedstawiamy Wam trzy całkiem różne, ale ciekawe opcje kierownic rowerowych. Kierownica gięta do mtb, a w tym kierownica karbonowa mtb. Do tego kierownica rowerowa szosowa prosto z Włoch i kierownice rowerowe wielofunkcyjne. To produkty firm tworzących z zaangażowaniem ten niezwykły komponent jakim jest kierownica do roweru.

 

Kierownica mtb enduro

Kierownica enduro Renthal, bez niej się nie obędzie. Jeśli oglądacie zmagania w UCI Enduro World Series, to na pewno widzieliście te kierownice enduro mtb na podium. Wiemy, że sprzęt nie jest najważniejszy, ale kierownica Renthal nominuje Cię na zwycięzcę. Poza tym lubimy jak coś powstaje od zawodników dla zawodników, to takie szczere!

 

 

Kierownica kolarska z Włoch

W kierownicach szosowych od zawsze przodowali Włosi. A jak włoskie kierownice rowerowe to musi być design i extra jakość. Cinelli to kultowa marka z okolic Mediolanu, której założyciel i jego następcy żmudnie dążyli do perfekcji, tworząc najlepsze komponenty rowerowe: kierownice szosowe, mostki, ramy rowerowe – szosowe, miejskie i torowe. Historia firmy sięga 1947 roku. Marka stała się popularna, ponieważ, wysoką jakość produktów, dzięki zamiłowaniu do sztuki, połączona została z iście włoskim designem. To przemawia do fanów i do nas!

 

Bellinzona – Swiss – wielrennen – cycling – cyclisme – radsport – Arthur VICHOT (France / Team FDJ) pictured during the 82nd Tour de Suisse (2.UWT) stage 9 from Bellinzona to Bellinzona 34KM – ITT – Time Trial Indidual – photo Luis Gomez/Cor Vos © 2018

 

Kierownice Pro czyli coś dla fanów bike fitting

Kierownica szosowa PRO to dzieło inżynierów marki PRO należącej do potentata rynku komponentów rowerowych firmy Shimano. Ale kluczowe jest to, że kierownice szosowe tworzone są wspólnie ze specjalistami z bikefitting.com. Pro posiada swój system dopasowania kierownicy do użytkownika. Kierownica rowerowa szosowa, może być dobrana w zdalnym bike fitting. W internecie znajdziecie kierownice karbonowe i aluminiowe. Uważamy to za propozycję godną uwagi i sprawdzoną przez naszych team-owych kolarzy. Wygodna kierownica rowerowa – to nie kwestia samej kierownicy, a sprawnego dopasowania do kolarza.

 

SHIMANO ultegra 2017 11-04-2017

 

Kierownice rowerowe mtb

Kierownica do roweru mtb – tych znajdziecie mnóstwo w internecie. Co wybrać? Czy zdecydować się na zyskujący na popularności w Polsce, przemyślany model: Kierownica PRO Koryak? A może pomyślałeś kierownica mtb karbon, choć kieszeń mówi kierownica aluminiowa. Szczerze – w mtb najważniejsza jest wygoda i panowanie nad rowerem! Chodzi o odpowiedni wznios, ułożenie rąk i długość kierownicy.

 

Najczęściej kupowane długości kierownic mtb:

Krótka kierownica 700mm

Kierownica mtb 720mm

Kierownica mtb 780mm

Szeroka kierownica mtb 800mm

Optymalna długość kierownicy do roweru mtb dla większości użytkowników to 780mm

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości Shimano Poland

Udanej jazdy!