Jakie buty na rower

Jakie buty na rower

Bike fitting w butach – czyli jakie buty na rower polecamy?

 

Jak zdefiniować profesjonalne kolarstwo? Jak mistrzowie dążą do sukcesu? Jak zawodnicy przybliżają się do heroizmu? Jakie buty mtb noszą, a jakie buty szosowe?

Jest na to jedna sprawdzona przez nas w boju odpowiedź – Fizik! Ten producent oferuje buty spd i platformowe, które na większości testowanych stóp leżą idealnie i zapewniają komfort, nawet po wielogodzinnej jeździe. To inny wymiar kolarskiego buta

 

Jak dobrać buty rowerowe – dopasowanie

Piękno, autentyczne emocje, to cechy, które definiują profesjonalne kolarstwo. System dopasowania butów Micro-adjustable BOA® Fit System, stosowany jest w wielu modelach Fizik z serii Road, Triathlon i Off-road. Gwarantuje idealne dopasowanie do każdego kształtu stopy, zapewnia wysoką wydajność przenoszenia mocy, brak punktów ucisku, dzięki czemu całodzienna jazda jest przyjemna dla stopy. Do tego dochodzi łatwa jednoręczna regulacja, umożliwiająca poprawę zapięcia w dowolnej sytuacji.

 

Jakie buty do gravela? Jakie buty na rower szosowy? Buty rowerowe Fizik – esencja Bike fittingu

Firma Fizik powstała w 1996 roku we Włoszech i określa się ją mianem #handmade – a to doceniamy najbardziej! Jak można określić markę Fizik? To piękno, prędkość, pasja i wolność! Fizik to firma produkująca komponenty rowerowe z serii Road, Triathlon i Off-road. System dopasowania buta do stopy Micro-adjustable BOA® Fit System, spowodował, że buty Fizik, są towarem pożądanym w szczególności przez kolarzy szosowych, triathlonowych, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi rywalizacja. Sami sprawdźcie!

 

*Firma Fizik nie płaci nam za ten artykuł. Jesteśmy organizacją non-profit. Przekazujemy Wam kolarską wiedzę, polecamy, to co uważamy za istotne, a przede wszystkim to co sami testujemy.

Do zobaczenia na szlaku!

Zumbi Team 🙂