Jak zostać kolarzem

zumbi cycles foundation neuroscience

Jak zostać kolarzem – Neuroscience

MTB LAB

Rozpoczynamy nowy projekt fundacji – Jak zostać kolarzem – Neuroscience. Naszym celem jest, pomagać zawodnikom (Downhill i Enduro i XC) zapanować nad ich umysłem. W ściganiu przy odpowiednich treningach i zapleczu sprzętowym (brak Ci sprzętu? zobacz nasz program Grassroots) umiejętności praktyczne stają się podstawą, a wynik zależy od sposobu myślenia.

Optymalizacja osiągnięć nie rozpoczyna się na szczycie. Rozpoczyna się już w drodze na szczyt. Nie ma też wątpliwości, że przyszłość przyniesie rozwój w tej dziedzinie, a analiza myśli i sposobu patrzenia na rywalizację u zawodników, to bardzo obiecująca perspektywa, już dziś wyznaczająca kierunek naszego rozwoju. Jak trenować kolarstwo? Inteligencja w sportach rowerowych, daje to czego oczekują młodzi zawodnicy, odpowiednie wsparcie.

Dobrze zapowiadającym się Riderom, którzy nie mają możliwości obcować ze sztabem trenerów i psychologów, już na wczesnym etapie ich kariery, chcemy przekazać taką samą wiedzę, jaką posiadają zawodowcy.

Osobom, które utknęły w którymś z etapów swojej kariery, chcemy dać odpowiednią sportową motywację do tego jak zostać kolarzem, a zawodnikom będącym przed bramą do światowego sukcesu, pomożemy podjąć decyzję rozwojową.Pochylimy się też nad problemem inteligencji finansowej w sporcie.

Sportowa motywacja – czyli jak się utrzymać, rozwijać i zarabiać w niezwykle kontuzyjnych dyscyplinach.Będziemy uczyć młodych zawodników jak kreować swój wizerunek wobec potencjalnych sponsorów i oswajać ich do współpracy z mediami. Damy też wsparcie, tym który nie mogą opanować własnego umysłu po doznanej kontuzji lub odejściu z kolarstwa. Nauczymy Was, jak wyznaczać sportowe cele, i je osiągać, bo dzisiaj sukcesu, nie buduje się tylko za pomocą mięśni. Liczy się głowa.

Życzę Wam, przede wszystkim wytrwałości. Pamiętajcie, że w każdym z Was, jest moc! Jeżeli dzisiaj bardzo chcesz osiągnąć sportowy sukces, a nie stać Cię nawet na rower to i tak możesz to zrobić. Sportowa motywacja – trzeba nauczyć się wydobywać ją z siebie.

Kacper Krakowiak, fundator, CEO Zumbi Cycles, motywator, trener rozwoju osobistego i pasjonat mtb.

ZBIERAMY ZGŁOSZENIA – Jak zostać kolarzem

Jeżeli chcesz świadomie wyznaczać i osiągać sportowe cele, nauczyć się panować nad własnymi emocjami, być efektywnym i oddawać przysłowiowe dwa równe skoki, a także znaleźć motywację, siłę do przetrwania niepowodzeń i zadbać o własne sportowe finanse – wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Napisz do nas

Zumbi Cycles
Foundation