Części rowerowe

Części rowerowe

Części do roweru,

czasem fajnie jest być innym, robić wszystko na opak, mieć swój styl i wyjątkowość. 

Ale liczba części do roweru to liczba bestii. Części rowerowe można wymieniać w nieskończoność! No dobra, a jeśli to nasz pasja? Kilka naszych rozterek.

Kiedy chcemy kupić części rowerowe, przeszukujemy sklepy internetowe i portale rowerowe, chłonąc informacje o nowościach technicznych i gadgetach. Producenci dominują nasz rowerowy świat, sugerując ze wiedzą lepiej jakich części do roweru potrzebujemy co jest cool i czego powinniśmy używać. Jest tego za dużo! W świecie przesyconym zdumiewającą technologią i pozytywnymi ocenami, nowe modele zwłaszcza części do rowerów elektrycznych, walczą o naszą uwagę – ale bez względu na to jakie części rowerowe wybierzemy i tak w ciągu sezonu zapragniemy czegoś więcej. Chyba ze zbuntujemy się przeciwko konformizmowi masowej produkcji i odważymy się na stworzenie czegoś zupełnie nowego, wyjątkowego i niepowtarzalnego. Roweru z częściami naszych marzeń! Takiej perły, której pozazdroszczą nam koledzy.

 

Rowery części – jak się wyróżnić?

Każdego z nas kręci tworzenie, wybieranie komponentów które pasują do naszego stylu jazdy i miejsc które wybieramy. Ale to kreatywne dopasowywanie może iść o wiele dalej – nawet do samego serca roweru, do tego co go tworzy, czyli ramy rowerowej. O ilu znam kolegów, którzy po jednym sezonie wymieniają ramę, ma to jakiś sens, biorąc pod uwagę zdobywanie nowych doświadczeń i przeżyć riderskich.

 

No dobra, a jeśli mógłbyś wybrać sklep z częściami rowerowymi swoich marzeń, jaki on by był? Gdzie jest Twój ekspert? W Tobie samym, czy go szukasz?

Czy interesuje cię najniższa cena? Czy szukasz odpowiedniej porady eksperta? Odnajdziesz je sam? Bo przecież części rowerowe to nie tylko suche specyfikacje, ale również odzwierciedlenie naszego charakteru, pasji, emocji, przywiązania i przede wszystkim FUN! Gięcia kierownic, długości mostków ich kolory… hałasujące piasty rowerowe, kolorowe korby, elektryczne przerzutki – wszystko wolne z góry nałożonych ograniczeń. Kogo słuchać? W kwestii designu polegaj na sobie, dopytuj ekspertów o sprawy techniczne. Ale powiem Wam, że marzy mi się internetowy sklep rowerowy dla pasjonatów, taki z prawdziwego zdarzenia gdzie znalazłbym perełki z całego świata i miał dobry kontakt z obsługą sklepu, żebym mógł im zaufać.  Mógłbym zarabiać pieniądze i nieustannie przerabiać swój rower marzeń. A Ty gdybyś miał na to wszystko pieniądze, jaki wtedy byłby Twój niszczyciel?

Manufaktury, które tworzą części rowerowe

Swoją drogą, zauważyliśmy, że jest coraz więcej ciekawych manufaktur, które tworzą porządne, a za razem odjechane części do rowerów miejskich, rowerów górskich czy szosowych. W swojej technologii stosują jednolite bloki aluminium, tytanu wycinane na maszychach CNC, bądź drukarkach 3D, dokładnie tak samo jak części do samolotów, WOW 🙂 To się dzieje w Europie, to dzieje się też w Polsce.

Każdy uwielbia ręcznie wykonane, a najlepiej do tego tanie części rowerowe. Odpowiednio dobrane części do roweru, sprawiają, że jest bardziej waleczny i pomaga osiągnąć sportowy cel.

 

Spełnienia rowerowych marzeń!