Bike park Kluszkowce

Bike park Kluszkowce

Bike Park Kluszkowce –

Harenda Bike Park (Joy Ride Night Downhill)

Bikepark Kluszkowce

Kluszkowce Bike Park oraz Harenda downhill, każde z nich na trzy dni w roku jednoczy miłośników mtb z Polski i nie tylko. Właśnie tam odbywają się symboliczne rozpoczęcia oraz zakończenia sezonu pod wspólnym szyldem Joyride. Imprezy, które wydają się być od zawsze i bez których trudno byłoby wyobrazić sobie kolejny sezon.

Joy Ride w Bike Park Kluszkowce

Joy Ride jest trzydniowym, pełnoprawnym festiwalem z wyścigami rowerowymi, targami rowerów full suspension, rowerów typu HT i nocnymi imprezami. Oprócz zawodów downhillowych, będących punktem kulminacji emocji każdego festiwalu rowerowego, mamy też: enduro, pumptrack, dual slalom, whip contest, maraton mtb oraz… Kids Race. Edycja festiwalu rozgrywająca się na Harendzie nie bez powodu nazywa się Joy Ride Night Downhill. To tutaj możecie wziąć udział (lub przynajmniej obejrzeć) nocne zawody downhillowe oraz spektakularny whip contest, rozgrywający się przy świetle pochodni i fajerwerków.

Poza stworzeniem najbardziej wychillowanej imprezy rowerowej w Polsce, ekipa Joy Ride ma jeszcze jeden powód do dumy: w 2018 roku zawody downhillowe będą liczyły się do klasyfikacji Pucharu Polski DH, więc będzie się działo!

 

KONKURENCJE FESTIWALU JOY RIDE KLUSZKOWCE:

·         Cyklokarpaty Maraton

·         Małopolska Downhill (zaliczany do Pucharu Polski DH)

·         Karcher Dual Slalom

·         Tirol Fly Bag

·         Specialized Turbo Levo Trip

·         Marin Whip Contest

·         NS Bikes Pump Track

·         Enduro

 

Podczas Joy ride wypatrujcie stoiska Fundacji Zumbi Cycles,  która przygotowała jak zawsze darmowe rowery do testów dla młodych zawodników.  Oj będzie się działo.