Bielsko Biała ścieżki rowerowe

Bielsko Biała ścieżki rowerowe

Bielsko Biała ścieżki rowerowe

Każdego roku, Fundacja Zumbi, organizuje event na rozpoczęcie sezonu rowerowego.

Event w Bielsko Biała ścieżki rowerowe

Dzięki działaniom fundacji możecie za darmo testować rowerów od naszych partnerów. Event organizowany jest zawsze na rozpoczęcie sezonu przez Fundację Zumbi Cycles. Darmowe szkolenia enduro, wykłady dotyczące techniki jazdy i bezpieczeństwa na szlaku to wszystko na stałe zagościło w harmonogramie naszej rowerowej imprezy.

Fundacja realizuje swoje cele statutowe m.in przez organizację eventów, dla wszystkich pasjonatów i młodych zawodników, tak aby mięli okazję za darmo testować sprzęt, który na co dzień jest dostępny tylko dla najlepszych riderów, przez to, że jest drogi.

Jeżeli jeszcze nie mieliście  okazji jeździć na legendarnych rowerach, na których ścigają się zawodowcy w pucharach na całym świecie – co roku macie taką okazję! Śledźcie nasze media społecznościowe!

Mentor wydarzenia na Bielsko Biała ścieżki rowerowe

Mentorem ostatniego wydarzenia był, wielokrotny mistrz Polski DH, aktualny mistrz Europy – Enduro World Series w kategorii Masters i Mistrz Świata UCI Downhil Championship w kategorii Masters – Michał Śliwa, który przekazał Wam kilka cennych wskazówek dotyczących jazdy. Mogliście zapytać go o technikę jazdy na rowerze enduro, jak osiągnąć sportowy sukces i uczestniczyć w treningowych wycieczkach enduro w Bielsku Białej. Dodamy, że Michał obecnie trenuje na typie roweru wersji Mullet 29/27.5 F-11 650b 160mm

 

 

Dziękujemy za wsparcie instruktorskie: Horizon Bikes Enduro Team
Za wsparcie organizacyjne (ciepłe posiłki, kawa, herbata, piwo) dziękujemy Rowerowni!

Gdzie jeździmy?
Bielsko Biała ścieżki rowerowe ul. Pocztowa, 43-300 Bielsko Biała

 

Do zobaczenia za rok!